Műszakvezető állás

Zalai HUKE KFT.

zalaegerszegi telephelyére

Műszakvezető

munkakörbe munkatársat keres 2 műszakos munkarendbe.

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • műszakban dolgozó munkatársak irányítása, oktatása
  • napi együttműködés a többi műszakvezetővel, karbantartóval és az egységvezetővel
  • a szervezeti egység céljainak elérése (minőség, mennyiség és költségcélok betartása)
  • a munkafolyamatokban való részvétel, optimalizálás

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • szakmunkás bizonyítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • 2 műszak vállalása
  • határozott fellépés, pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • eredményorientált gondolkodás

Előnyt jelent:

  • műszakvezető vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • érettségi

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • prémium
  • egyedi technológiák megismerése

Munkakör betölthető: azonnal

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődést, kérjük juttassa el önéletrajzát és motivációs levelét veronika.pajter@huke.hu címre.

További információért hívja a +36 30/942-8371-es telefonszámot!